O NAS

Firma GÓRALCZYK założona została w Kalwarii Zebrzydowskiej w 1977 roku, przez Marka Góralczyka, a w roku 1997 do firmy dołączył także jego syn Robert Góralczyk. Przez wiele lat swojego istnienia rozwinęła się ona z małego warsztatu rzemieślniczego, w firmę produkcyjną, wykonującą meble w oparciu o najlepsze tradycje rzemiosła tapicersko – stolarskiego i światowych standardów. Swoją pierwszą lokalizację zakład produkcyjny miał, w małym drewnianym, historycznym budynku, znajdującym się przy ul. Jagiellońskiej 38. W roku 1992 budynek ten został rozbudowany i przekształcony w pierwszy salon ekspozycyjny, istniejący do dnia dzisiejszego.Od samego początku głównym założeniem firmy GÓRALCZYK była produkcja EKSKLUZYWNYCH MEBLI TAPICEROWANYCH. Naszym celem jest praca nad tworzeniem mebli zgodnych z aktualnymi trendami, europejskim wzornictwem funkcjonalnością i ergonomią. Dzięki temu w miarę upływu czasu oferowane produkty coraz precyzyjniej dopasowują się do stylu życia i oczekiwań klientów.

Na dzień dzisiejszy firma GÓRALCZYK oferuje szeroką gamę zróżnicowanych stylistycznie mebli w ponad 80 fasonach, bogaty wybór tkanin obiciowych i skór zawsze starannie dobranych oraz szeroką gamę wybarwień drewna, co umożliwia klientom dużą swobodę w tworzeniu własnych oryginalnych kombinacji. Wytwarzanie mebli w naszej firmie zachowuje równowagę między tradycyjnym rzemiosłem tapicerskim, a produkcją seryjną, kładąc szczególny nacisk na wysoką jakość, funkcjonalność i wygodę oferowanych mebli.
Co roku poszerzamy ofertę o nowe projekty, czerpiąc, między innymi, inspirację z wzornictwa włoskiego, czynnie uczestnicząc w targach, wystawach oraz sympozjach branży meblarskiej, śledząc aktualnie panujące w stylistyce meblowej trendy. Sprzyjająca atmosfera pracy, zatrudnienie pracowników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, szczególna dbałość o jakość wykończenia, używanie tylko najlepszych, posiadających wymagane atesty i certyfikaty materiałów, owocuje wyrobami najwyższej klasy.
Meble Góralczyk to: połączenie najnowszej techniki z niezastąpioną pracą człowieka – tzw. „ręczna robota”, niezbędna do uzyskania wysokiej klasy efektu końcowego, to również gwarancja jakości, dbałości i terminowości wykonania. Nazwanie firmy własnym nazwiskiem jest osobistym zobowiązaniem oraz gwarancją najwyższej klasy wykonania,
zaangażowania i pasji.

Marek&Robert Góralczyk

CCF20170907_00000

Początki firmy 1977

20190409_141345 (1)

Salon firmowy

20170907_092803

Zakład produkcyjny